برای ارائه اطلاعات مفید به مشتریان محترم قیمت پنجره های دوجداره حدودی مترمربع بر حسب اختلاف طرح های پنجره ارائه می‌شود.
برای اطلاع از قیمت دقیق خرید پنجره های دوجداره ترمال بریک و نرمال و هر نوع پنجره دوجداره آلومینومی می‌توانید با کارشناسان هلدینگ اخوان تماس بگیرید تا طرح و قیمت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند…

تلفن تماس با کارشناسان هلدینگ اخوان:

این روزها انواع مدل‌های پنجره دوجداره در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری به کار برده می‌شوند. مدل‌های پنجره دوجداره دست دوم از برترین انواع این سازه‌ها هستند که با قیمت به‌صرفه‌تری در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. این پنجره‌ها نیازهای مختلف مشتریان را در محیط برآورده می‌کنند. با نصب و راه اندازی یک پنجره دوجداره در محیط عایق کاری بخش‌های مختلف ساختمان به خوبی انجام می‌شود. پنجره دوجداره کشویی با استفاده از پنل‌های یو پی وی سی ساخته و ارائه می‌شود. این پنل‌های کاربردی طول عمر و دوام بسیار بالایی دارند و به همین خاطر استفاده از آن‌ها در طولانی مدت میسر خواهد بود.

شما می‌توانید هر یک از دسته بندی‌های پنجره دوجداره را به سهولت انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. قیمت خرید این سازه‌ها نیز به نسبت ویژگی‌ها و قابلیت‌های این اقلام تعیین می‌شود. در ساخت و تولید این سازه‌ها از مواد سخت شده استفاده شده است. ویژگی عایق کاری حرارتی این سازه‌ها یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این اقلام است که سبب محبوبیت آن‌ها در صنایع ساخت و ساز شده است.

مزیت‌های مهم پنجره‌های دوجداره

انتخاب یک پنجره مناسب برای محیط ساختمان بیش‌تر از هر سازه دیگری اهمیت دارد. هر یک از دسته بندی‌های پنجره برای تهویه هوا، افزایش روشنایی محیط و… به کار برده می‌شوند. پنجره دوجداره ترمال بریک انتخابی مناسب برای ساختمان‌های امروزی است و قابلیت‌های بی شماری در محیط ایجاد می‌کند. مزیت‌های مهم این سازه‌ها و ویژگی‌های کمی و کیفی آن‌ها همواره به افزایش فروش این اقلام انجامیده است. برخی از مزیت‌های مهم و اساسی این اقلام را در زیر مشاهده می‌کنید:

تصویر یک پنجره دوجداره
  • عایق کاری حرارتی پنجره‌های دوجداره

نصب پنجره ترمال بریک برای عایق کاری حرارتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از این پنجره‌ها سبب حفظ انرژی می‌شوند. انرژی در زندگی امروز مردم یکی از سرمایه‌های مهم و با ارزش محسوب می‌شود و برای حفظ آن انواع سازه‌ها و تجهیزات مدرن به ساختمان‌ها اضافه شده‌اند. از میان این اقلام می‌توان به پنجره‌های عایق اشاره کرد. پنجره‌های دوجداره ساخته شده از متریال یو پی وی سی بهترین عایق برای سرما و گرما در محیط به شمار می‌روند و به همین خاطر استفاده از آن‌ها گسترش یافته است.

با استفاده از این سازه‌ها در فصل‌های گرم سال گرمای هوا به داخل نفوذ نمی‌کند و در فصل زمستان هم سرما وارد محیط نخواهد شد. به همین خاطر نصب و راه اندازی این اقلام هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

 

  • دوام بالای پنجره‌های دوجداره

خرید پنجره دوجداره رشت به دلیل دوام بالای این سازه‌ها نیز رواج پیدا کرده است. هر چه ضخامت هر یک از این اقلام بیشتر باشد، بی شک مقاومت آن‌ها نیز بالاتر می‌رود. هر یک از این اقلام مقاومت قابل توجهی در برابر هر گونه آسیبی به همراه دارند. این مسئله سبب حفظ مقاومت سازه‌ها در طولانی مدت می‌شود. به طور کلی تغییرات آب و هوایی، سرما و گرمای شدید، ضربه‌های فیزیکی و… سبب ایجاد فرسایش در ساختار این پنجره‌ها می‌شود.

به همین خاطر باید از پنجره دوجداره در محیط ساختمان استفاده شود. این پنجره‌ها میزان فرسودگی را به حداقل می‌رسانند و در طولانی مدت نیازی به تعمیر و نگهداری نخواهند داشت. از این رو با انتخاب بهترین برند پنجره دوجداره در هزینه‌های تعمیراتی ساختمان خود صرفه جویی می‌شود. برای خرید پنجره دوجداره باید به اصالت برند و کیفیت ساختار هر یک از این اقلام دقت داشته باشید.

  • حفاظت از محیط زیست با پنجره دوجداره

در صورتی که از انواع پنجره دوجداره برای محیط ساختمان خود استفاده کنید، در واقع از قطعاتی دوست دار محیط زیست استفاده کرده‌اید. انواع پنجره‌های یو پی وی سی عاری از مواد سرب دار هستند و به همین خاطر آسیبی برای محیط زیست به دنبال نخواهند داشت. 

پنجره دوجداره قیمت مناسب به سهولت بازیافت می‌شود و پس از فرسودگی و جایگزین شدن در چرخه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب قیمت پنجره دوجداره در مقایسه با قابلیت‌های ویژه این سازه‌ها بسیار به صرفه ارزیابی می‌شود. انواع پنجره دوجداره از متریالی مانند سنگ نمک تشکیل شده که آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند.

  • مقاومت در برابر آتش سوزی

بهترین مارک پنجره دوجداره در برابر شعله‌های آتش هم مقاومت قابل توجهی دارد. خرید پنجره دوجداره کشویی به دلیل جلوگیری از افزایش شعله‌های آتش در محیط نیز انجام می‌شود. هر مدل از این سازه‌ها در زمان بروز حریق در محیط‌های ساختمانی، از امتداد آن جلوگیری می‌کنند. هر یک از مدل‌های پنجره دوجداره با وجود این قابلیت‌ها سبب افزایش ایمنی محیط می‌شوند.

پنجره دوجداره حفاظ دار نیز در میان انواع مدل‌های این سازه‌ها دسته بندی می‌شود و در برابر آتش سوزی مقاومت قابل توجهی دارند. بهترین مارک پنجره دوجداره از ترکیبات ضد اشتعال تولید شده‌اند. پنجره دوجداره شامل مقادیر قابل توجهی کلر است که در برابر آتش بسیار مقاومت می‌کنند.

  • قابلیت ضد آب پنجره‌های دوجداره

بهترین نوع پنجره دوجداره با قابلیت ضد آب تولید و ارائه می‌شوند. برای خرید بهترین پنجره‌های دوجداره باید به این ویژگی‌ها در ساختار پنجره‌های مورد نظر دقت داشته باشید. انواع این سازه‌ها در مجاورت رطوبت کیفیت ساختار خود را حفظ می‌کنند. پنجره دوجداره به سادگی پوسیده نمی‌شود و فلزات آن کیفیت ساختار خود را از دست نمی‌دهند.

به همین خاطر با خرید آن‌ها در هزینه‌های ساختمان خود و تجهیزات به کار رفته در آن صرفه جویی خواهید کرد. بهترین پنجره دوجداره بسیار بهداشتی هستند و از نظر سلامت هم هیچ ضرری به افراد وارد نمی‌کند. در ساختار این سازه‌ها از پروفیل نیز استفاده می‌شود. بهترین پروفیل پنجره دوجداره برای نصب بهتر این سازه‌ها در محل مورد نظر انتخاب خواهند شد. این پنجره‌ها ضد سرقت هستند و به همین خاطر ایمنی آن‌ها در محل نصب بسیار بالا است.

خرید و قیمت پنجره دوجداره
  • عایق کاری صوتی با استفاده از پنجره‌های دوجداره

پنجره دوجداره محیط را از نظر صوتی نیز عایق کاری می‌کند. انواع پنجره دوجداره با قابلیت‌های ویژه‌ای در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. این روزها در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های بزرگ سروصدای بسیار زیادی وجود دارد. به همین خاطر استفاده از عایق‌های صوتی سبب آرامش محیط می‌شود. به علاوه زندگی در شهرهای بزرگ و پر ترافیک نیز مشکلات سروصدا را در زندگی مردم افزایش می‌دهد.

به همین خاطر انواع پنجره دوجداره در چنین محیط‌هایی به کار برده می‌شوند. برای خرید بهترین مدل پنجره دوجداره باید به نیازهای خود در محیط ساختمان توجه داشته باشید. در ساختار هر یک از این پنجره‌ها از دو لایه شیشه استفاده شده که در میان آن‌ها گاز آرگون وجود دارد. این گاز هر گونه سروصدایی را در خود نگه می‌دارند و به این ترتیب سبب حفظ آرامش محیط خواهد شد.

به بالای صفحه بردن