خرید کابین دوش از تولید کننده برتر

حمام یکی از مهم‌ترین فضاهای موجود در هر خانه است و امروزه به دلیل کوچک‌تر شدن متراژ خانه‌ها، حمام‌های شیشه‌ای و کابین دوش بسیار رایج شده است. کابین‌های دوش نسبت به حمام‌های قدیمی دارای مزایای بسیار زیادی هستند و علاوه بر آن زیبایی محیط را دوچندان می‌کنند.

رطوبتی که در حمام وجود دارد باعث از بین رفتن کاشی‌ها، ایجاد لکه و ایجاد آلودگی‌های قارچی می‌شود و وجود کابین‌های شیشه‌ای این مشکلات را تا حد زیادی برطرف کرده‌اند.

شاید گمان کنید که این محصولات فقط برای خانه‌هایی با متراژ بزرگ است اما اشتباه می‌کنید، کابین‌های دوش در ابعاد و اندازه‌های مختلفی موجود هستند و می‌توان در متراژهای مختلفی آنها را پیاده‌سازی نمود. در ادامه با ویژگی، انواع سازه‌ها و نحوه خرید کابین دوش بیشتر آشنا می‌شوید. خرید کابین دوش تهران در هلدینگ اخوان امکان پذیر است.

مشاوره رایگان برای انتخاب در بین انواع کابین دوش

مزایای استفاده از کابین‌های دوش

کابین دوش درواقع می‌تواند فضایی داخلی حمام را به طور درستی تقسیم‌بندی کند. داخل کابین دوش ضدآب بوده و زمانی که در معرض رطوبت و پاشش آب قرار گیرد دوام و ماندگار خود را از دست نمی‌دهد. طول عمر بالا و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یکی دیگر از مزایای استفاده از کابین دوش لوکس است.

نفوذ آب به بیرون از کابین دوش به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست و این مورد هم به دلیل یراق و اتصالات درست این نوع سازه است. استفاده از آن برای منازلی که سرویس حمام و دستشویی در یک مکان وجود دارد بسیار توصیه می‌شود و می‌تواند تقسیم‌بندی مناسبی را ایجاد کند.

بهره‌وری و کارایی بالا یکی از مزایای کابین دوش شیشه ای حمام است. دوش گرفتن و استحمام در این نوع حمام‌ها لذت وصف‌ناپذیری دارد و محیط حمام نیز به سرعت گرم می‌شود. شیشه‌هایی که در کابین دوش نشکن به کار برده می‌شوند همگی عایق مناسبی بوده و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کنند.

انواع کابین شیشه‌ای حمام

کابین‌های دوش انواع مختلفی دارند و هرکدام نیز برای ابعاد مختلفی از حمام‌ها مناسب هستند. دو نوع اصلی این سازه‌ها کابین‌های فریم لس و فریم دار هستند. در کابین‌های فریم دار از یک قاب آلومینیومی استفاده می‌شود که در استحکام و مقاومت کابین دوش نقش مؤثری دارد.

در صورتی که در کابین‌های فریم لس یا بدون قاب، قابی وجود نداشته و به جای آن از شیشه‌های ضخیم‌تری برای افزایش مقاومت و ایمنی سازه استفاده می‌شود. در انواع کابین‌های دوش می‌توان شیشه‌های مختلفی استفاده کرد، شیشه‌های ساده، دودی، برنزی و مشکی از جمله رنگ‌هایی است که در حمام استفاده می‌شود.

همچنین برای کاهش دید از بیرون به داخل حمام شیشه‌های مات نیز کاربرد بسیاری دارند. بر اساس طراحی نیز کابین‌های مختلفی در بازار وجود دارد. کابین‌های مستطیلی و مربع شکل برای حمام‌هایی که متراژ زیادی دارند گزینه مناسبی هستند زیرا قیمت کابین دوش مستطیلی و مربع شکل مناسب است.

اگر فضای کمی برای دکور کردن حمام و کابین دوش وجود دارد بهتر است از مدل‌های نیم دایره‌ای استفاده کنید. این مدل فضای کمی را اشغال می‌کند و حتی با کشویی کردن درب ورودی آن می‌توان از فضا استفاده بیشتری نمود.

خرید کابین دوش از هلدینگ اخوان

درنهایت با توجه به همه مواردی که در رابطه با کابین دوش گفتیم، اگر می‌خواهید تحولی عظیم در حمام خود ایجاد کنید بهتر است خرید کابین دوش را انجام دهید و از این محصولات استفاده کنید. این سازه‌ها در ابعاد و انواع مختلفی وجود دارند اما هدفی که در ساخت این نوع محصولات وجود دارد مشابه است و خرید کابین دوش در رشت از طریق هلدینگ اخوان نیز امکان پذیر است.

همه آنها باعث جذابیت، افزایش کارایی و کاهش هدررفت انرژی می‌شوند. وجود همه این مزایا در کابین‌هایی است که از متریال و یراق‌های باکیفیتی ساخته شده باشند و این مورد در طول عمر سازه تأثیر بسیار زیادی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید کابین دوش شیشه ای به سایت هلدینگ اخوان مراجعه نمایید.

شاید گمان کنید که این محصولات فقط برای خانه‌هایی با متراژ بزرگ است اما اشتباه می‌کنید، کابین‌های دوش در ابعاد و اندازه‌های مختلفی موجود هستند و می‌توان در متراژهای مختلفی آنها را پیاده‌سازی نمود. در ادامه با ویژگی و انواع سازه‌ها بیشتر آشنا می‌شوید. برای خرید این محصول کافیست با شماره  09194815055 تماس حاصل بفرمایید.

مشاوره رایگان برای انتخاب در بین انواع کابین دوش

به بالای صفحه بردن