اگر فرصت کافی برای مطالعه این صفحه را ندارید

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید 09194815055

پنجره ترمال بریک از دو لایه شیشه با فضای هوایی بین  که باعث کاهش انتقال حرارت از داخل به بیرون و بلعکس می شود ساخته شده است که باعث بالا رفتن کیفیت حرارتی می شود و همچنین یک عایق صوتی ساختمان است. این ویژگی سبب می شود  هزینه های گرمایش و سرمایش ساختمان کاهش یابد.

برای خرید پنجره ترمال بریک در رشت باید ابتدا یک سری اطلاعات در رابطه با این نوع شیشه ها به دست بیاورید و سپس از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کنید.

هلدینگ اخوان با سالها تجربه در زمینه فروش پنجره ترمال بریک در رشت و استان گیلان اکنون توانسته بهترین نوع پنجره  ترمال بریک را با پروفیل آکپا و مواد مرغوب و درجه یک آلمان در استان گیلان مونتاژ و برای به دستان مشتریان عزیز گیلانی برساند.

افراد در هنگام خرید پنجره ترمال بریک در رشت برای خانه هایشان به چه نکاتی باید توجه کنند؟

در واقع این سوال کمی کلی است اما خب اگر بخواهیم به صورت کلی پاسخی به این سوال بدهیم، بهتر است ابتدا محیط مورد استفاده، نیاز و بودجه خود را در نظر بگیرید.

این پنجره ها عایق بسیار مناسبی در برابر سرما، گرما، صدا و گرد و غبار هستند علاوه بر این باد با طول عمر بالا، بسیار سبک و مقاوم در برابر آب و هوای سخت هم هستند.

همچنین پنجره های ترمال بریک دارای دو لایه شیشه و فضای هوایی هستند.و با عایق هوایی قوی ای که دارند باعث می  شوند کمتر گرما و سرما به داخل فضای داخلی انتقال داده شود.

پنجره ترمال بریک ( Thermal Break ) از دو لایه شیشه با فضای هوایی بین که باعث کاهش انتقال حرارت از داخل به بیرون و بلعکس می شود ساخته شده است که باعث بالا رفتن کیفیت حرارتی می شود و همچنین یک عایق صوتی ساختمان است. این ویژگی سبب می شود  هزینه های گرمایش و سرمایش ساختمان کاهش یابد.

برای خرید پنجره ترمال بریک در رشت باید ابتدا یک سری اطلاعات در رابطه با این نوع شیشه ها به دست بیاورید و سپس از طریق فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کنید.

هلدینگ اخوان با سالها تجربه در زمینه فروش پنجره ترمال بریک در رشت و استان گیلان اکنون توانسته بهترین نوع پنجره  ترمال بریک را با پروفیل آکپا و مواد مرغوب و درجه یک آلمان در استان گیلان مونتاژ و برای به دستان مشتریان عزیز گیلانی برساند.

خرید پنجره ترمال بریک در رشت

پنجره ترمال بریک در رشت به کاهش انتقال حرارت از داخل به بیرون و از بیرون به داخل کمک می‌کند و سبب کاهش میزان هدررفت حرارتی می‌شود. این پنجره‌ها همانند عایق صوتی عمل می‌کنند و مانع از نفوذ صداهای محیطی به داخل ساختمان می‌شوند. در این مطلب در مورد پنجره ترمال بریک به‌طور مفصل صحبت می‌شود.

ترمال بریک چیست؟

ترمال بریک (گرمابند)، عایقی است که در قسمت خارجی چارچوب سازه‌ها قرار می‌گیرد. این عایق از جابه‌جایی حرارت جلوگیری می‌کند و برای جداکردن سازه‌هایی با هدایت حرارتی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پنجره‌ها از فناوری‌های پیشرفته‌ای هستند که جهت افزایش بهره‌وری انرژی و عایق‌کاری نوین ساختمان‌ها استفاده می‌شوند.

این پنجره‌‌ها مانعی بین بخش‌های داخلی و خارجی دارند که از هدررفت انرژی حرارتی جلوگیری می‌کنند. در پنجره ترمال بریک، قاب و اعضای بازشوی آن به عناصر خارجی و داخلی دسته‌بندی می‌شوند و توسط متریالی که سبب کاهش هدایت حرارتی می‌شود به یکدیگر متصل می‌شوند.

سفارش پنجره ترمال بریک در رشت

کنترل دما توسط پنجره ترمال بریک در رشت

انتقال حرارت در این پنجره‌ها با لایه عایق هوا یا گاز در داخل کاهش پیدا می‌کند که این امر به کنترل درجه حرارت خانه کمک می‌کند. بعضی پنجره‌ها یک لایه انعکاسی بازتاب‌شده در داخل شیشه دارند که گرما را به داخل اتاق منعکس می‌کند. شیشه سنتی که رسانای گرما است، گرما را به‌سرعت به هوای خنک بیرون منتقل می‌کند. آن‌ها با پوشش الکترونیکی که دارند باعث می‌شوند که داخل خانه گرم باشد.

افراد در هنگام خرید پنجره ترمال بریک در رشت برای خانه هایشان به چه نکاتی باید توجه کنند؟

در واقع این سوال کمی کلی است اما خب اگر بخواهیم به صورت کلی پاسخی به این سوال بدهیم، بهتر است ابتدا محیط مورد استفاده، نیاز و بودجه خود را در نظر بگیرید.

این پنجره ها عایق بسیار مناسبی در برابر سرما، گرما، صدا و گرد و غبار هستند علاوه بر این باد با طول عمر بالا، بسیار سبک و مقاوم در برابر آب و هوای سخت هم هستند.

همچنین پنجره های ترمال بریک دارای دو لایه شیشه و فضای هوایی هستند.و با عایق هوایی قوی ای که دارند باعث می  شوند کمتر گرما و سرما به داخل فضای داخلی انتقال داده شود.

برای مشاهده قیمت روز پنجره upvc کلیک کنید.

پنجره های ترمال بریک چه انواعی دارند؟

پنجره های ترمال بریک از نظر رنگ و ابعاد بسیار متنوع هستند و شما برای انتخاب انواع پنجره ترمال بریک قدرت انتخاب زیادی دارید. برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پنجره ترمال بریک دوحالته
 • پنجره ترمال بریک تک حالته
 • ترمال بریک گیوتینی
 • ترمال بریک سبک فولدینگ
 • پنجره ترمال بریک محوری
 • ترمال بریک فولکس واگنی
 • ترمال بریک ریلی یا کشویی

پنجره ترمال بریک کشویی

مزایا و معایب استفاده از پنجره های ترمال بریک در رشت چیست؟

در مورد معایب این پنجره ها می توان به قیمت بالاتر نسبت به سایر پنجره ها و عدم امکان تعویض قاب پنجره ترمال بریک بعد از اجرا اشاره کرد. در پنجره های ترمال بریک برخلاف بسیاری از پنجره ها، پس از اجرا نمی توان قاب پنجره را تغییر داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بررسی تفاوت های کیفیتی بین ترمال بریک با دیگر پنجره ها اینجا کلیک کنید.

در مقابل این معایب پنجره های ترمال بریک از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند. از جمله بارزترین ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عایق بندی و هوابندی با کیفیت مناسب آب و هوای رشت
 2. دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت
 3. تنوع زیاد در اندازه و رنگ بندی
 4. ماندگاری و دوام منحصر به فرد
 5. قابلیت نصب توری برای جلوگیری از ورود حشرات
 6. عایق در برار آلودگی های صوتی، آب و هوایی
 7. جلوگیری از اتلاف انرژی
 8. سبکی و وزن پایین در برابر استحکام فوق العاده
 9. ضد حریق
 10. تامین امنیت و ضد سرقت بودن و…

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و معایب پنجره های ترمال بریک با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پنجره ترمال بریک در شهر رشت چگونه به عنوان عایق عمل می کند؟

آلومینیومی که در قاب پنجره ترمال بریک به کار رفته به تنهایی قابلیت عایق ندارد. اما این قاب با ترکیب پلی آمید که در پروفیل پرچ می شود ارتباط بین جداره بیرونی و داخلی را قطع کرده و پروفیل آلومینیوم را عایق حرارتی می کند. از طرفی فضای خالی هوای بین دو شیشه در پنجره های ترمال بریک باعث کاهش انتقال حرارت بین محیط بیرون و داخل شده و علاوه بر عایق حرارتی به عنوان عایق صوتی نیز عمل می کند. در نهایت این ویژگی ها باعث شده که هزینه های مربوط به گرمایش و سرمایش ساختمان تا حدودی کاهش یابد.

پنجره ترمال بریک

موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره ترمال بریک در رشت

این پنجره‌ها، انقلابی در صنعت ساختمان سازی هستند که توسط تکنولوژی‌های پیشرفته مانع از آلودگی صوتی، اتلاف انرژی، ورود گردوغبار و رطوبت می‌شوند. پنجره ترمال بریک طبق مساحت قیمت‌گذاری می‌شود. عرض و ارتفاع در این پنجره‌ها روی قیمت اثر می‌گذارد.

بعضی از تولیدکنندگان، قیمت را طبق متر طول اعلام می‌کنند که این به ضرر کاربرد خواهد بود زیرا با تغییر ابعاد و اندازه‌ها، قیمت افزایش پیدا می‌کند. قیمت باید با استفاده از متر مربع محاسبه شود. عواملی که در قیمت پنجره‌ها تأثیر دارند شامل موارد زیر می‌شوند.

1.اندازه پنجره ترمال بریک (عرض و ارتفاع پنجره )

اندازه پنجره ترمال بریک در رشت بر تعیین قیمت تأثیر مستقیمی دارد. پنجره‌های بزرگتر نیازمند مواد بیشتری هستند و برای عملکرد حرارتی بهتر به ترمال بریک قوی‌تری نیاز دارند. بزرگ‌بودن پنجره سبب افزایش هزینه ساخت، حمل و نصب می‌شود. برای پنجره‌هایی با ابعاد غیر استاندارد نیاز به ساخت سفارشی توسط کاربر است که این امر می‌تواند هزینه را افزایش دهد.

2.نوع باز شونده پنجره ترمال بریک (لولایی کشویی و ثابت)

نوع بازشوی پنجره در قیمت تأثیرگذار است. پنجره‌های لولایی کشویی و دیگر مدل‌های بازشونده، قابلیت‌های مختلفی دارند و انتخاب نوع خاص آن سبب افزایش یا کاهش هزینه می‌شود. پنجره‌های بازشوی 2 جهته قیمت بالاتری دارند.

3.نوع یراق آلات مصرفی ( یراق تک حالته ، یراق دو حالته )

نوع یراق‌آلات مصرفی در تعیین قیمت تأثیر دارد. یراق‌آلات 2 حالته سبب بازشدن و قفل‌شدن پنجره می‌شود و گزینه‌ای است که سبب افزایش قیمت می‌شود و نسبت به یراق‌آلات تک حالته، یک حالت بازشدن دارند.

4.کشور تولید کننده ی یراق ( ترک و آلمانی )

کشور تولیدکننده یراق‌آلات در قیمت تأثیرگذار است. یراق‌آلاتی که در کشورهای مختلف تولید شده‌اند دارای کیفیت و استانداردهای متفاوتی هستند. یراق‌آلاتی با کیفیت بالاتر ازنظر مقاومت در برابر فشارها و دماهای مختلف بهتر عمل می‌کنند اما هزینه بیشتری دارند.

خرید پنجره ترمال بریک در رشت

ساختار پنجره های ترمال بریک چیست؟

این پنجره‌ها دارای ساختار 2 لایه شیشه و حفره بین این 2 هستند که محفظه آن‌ها با گاز و هوا پر می‌شود که این امر به جلوگیری از فرار گرما کمک می‌کند. عایق‌بندی بهبود یافته هوا یا گاز داخل پنجره همانند عایق عمل می‌کند. این امر از فرار کامل جلوگیری نمی‌کند اما مقدار گرمای ازدست‌رفته را کاهش می‌دهد.

به‌دلیل فاصله هوایی باریک، فضای کمی جهت گردش در اطراف واحد وجود دارد یعنی گرمای کمی توسط همرفت از بین می‌رود. درصورتی‌که صاحب‌خانه به‌دنبال جایگزین‌کردن پنجره‌های 2 جداره به‌جای پنجره‌های قدیمی باشد می‌تواند در مصرف انرژی صرفه‌جویی کند زیرا این پنجره‌ها 2 قاب شیشه‌ای با گاز کریپتون یا آرگون دارند که در وسط قرار دارد و می‌تواند فشار کافی برای توقف هوا میان شیشه‌ها ایجاد کند.

تفاوت پنجره ترمال بریک با پنجره های آلومینیومی نسل قدیمی

منظور از پروفیل ترمال بریک،  پروفیل آلومینیومی است که توسط تیغه پلی آمید به یکدیگر متصل می‌شود و به‌صورت 2 جداره در می آیند. این امر مانع از انتقال حرارت می‌شود. اتلاف انرژی در این پنجره‌ها نسبت به انواع پنجره‌های آلومینیومی کم‌تر است و عایق خوبی در برابر حرارت است. پروفیل ترمال بریک به‌علت لاستیک پلی آمید موجود در بین جدار خارجی و داخلی آن است و به‌کمک ماشین‌آلات پانچ می‌شود و مانع از نفوذ گرما، سرما، لرزش و صدا می‌شود. این پنجره‌ها از ورود آلودگی صوتی به ساختمان جلوگیری می کنند .

بهترین قیمت پنجره ترمال بریک در رشت

پنجره‌ ترمال بریک در رشت، انرژی کارآمد هستند و به حذف چگالش کمک می‌کنند. آن‌ها دارای خاصیت انعطاف‌پذیری هستند و برای تحمل شرایط سخت اقلیمی طراحی شده‌اند. این پنجره‌ها به کاهش نویز کمک می‌کنند. قیمت این پنجره‌ها در هر مجموعه‌ای متفاوت است. این پنجره‌ها عایق‌بندی کامل را در تمام طول سال با کاهش سروصدا برای خانه تضمین می‌کنند. پنجره ترمال بریک به حفظ دمای داخلی بین ۲۲ تا ۲۴درجه با کم‌ترین هزینه گرمایش و سرمایش کمک می‌کند. این بهره‌وری انرژی، هزینه قبض انرژی را کاهش می‌دهد.

قیمت پنجره ترمال بریک در رشت

 سوالات متداول

 1. آیا پنجره ترمال بریک برای شرایط اقلیمی رشت مناسب است؟

همانطور که می دانید استان گیلان و شهر رشت در اقلیم معتدل و مرطوب قرار گرفته است و بارندگی زیادی دارد. پنجره های ترمال بریک عرضه شده در هلدینگ اخوان به دلیل آب بندی و هوا بندی باکیفیت پاسخگوی شرایط اقلیمی استان گیلان بوده و شما می توانید با خیال راحت از پنجره ترمال بریک در شهر رشت استفاده کنید.

 1. چگونه هنگام خرید از کیفیت پنجره ترمال بریک مطمئن شویم؟

در ساختار پنجره های ترمال بریک حتما باید از پلی آمید استفاده شود. در صورت استفاده از pvc پنجره ترمال بریک تقلبی بوده و استحکام و مقاومت کافی را ندارد. تشخیص این موارد هنگام خرید بسیار سخت است پس پیشنهاد می کنیم از فروشگاه ها و سایت های معتبر خرید کنید. در صورت خرید پنجره ترمال بریک از هلدینگ اخوان این نگرانی را نخواهید داشت و محصولات ما کاملا تضمین شده هستند.

جمع‌بندی

در پنجره ترمال بریک در رشت، لایه‌هایی در بین دیوارهای پروفیل آلومینیوم قرار دارد که از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند. مقاومت و سختی فلز آلومینیوم به‌عنوان ماده اولیه این پنجره‌ها سبب شده تا عملکرد عایق حرارتی بالایی داشته باشد. ویژگی رسانایی آلومینیوم تأثیر زیادی در افزایش سطح بهره‌وری انرژی و بهبود آن دارد.

از این پنجره‌ها به‌عنوان فناوری نوظهور در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این پنجره‌ها بعد از پایان عمر طولانی خود بازیافت می‌شوند و بعد از استفاده قابلیت تبدیل و استفاده مجدد را دارند. بعد از سال‌ها اجزای آن می‌توانند به بخش‌های مختلفی تجزیه شوند و در ساخت پنجره ترمال بریک دیگری مورد استفاده قرار بگیرند. در صورت تمایل به خرید پنجره دوجداره و کسب اطلاعات از قیمت و نحوه سفارش آن نیز می توانید کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید 09194815055

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن