تصویر نگهداری اصولی از یراق پنجره

راهکارهایی برای افزایش عمر پنجره ترمال بریک

بهبود عملکرد پنجره ترمال بریک برای استفاده طولانی مدت از این سری محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از آن‌ها در طول سال‌های متمادی کارایی دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. مشروط به این که از آن‌ها به درستی استفاده شود. هر یک از دسته بندی‌های این اقلام در طولانی مدت کیفیت خود را حفظ کرده و استحکام خود را از دست نمی‌دهند. برای نگهداری درست و اصولی از این اقلام باید به چند راهکار ساده دقت داشته باشید.

نظافت به موقع پنجره‌های ترمال‌بریک

افزایش عمر پنجره ترمال بریک بسته به نظافت به موقع هر یک از این اقلام دارد. انواع پنجره ترمال بریک باید به موقع تمیز کاری شده و آلودگی‌های سطحی آن‌ها از بین برود. نظافت آن‌ها باید به صورت اصولی انجام شود. پس از هر بار شست و شو باید حتماً سطح کار را تمیز کرده و رطوبت آن را از بین ببرید. به این ترتیب دوام این کالا حفظ خواهد شد. شما می‌توانید از محلول‌های صابونی با غلظت کم برای این منظور استفاده کنید. بهتر است از دستمال‌های بدون پرز برای تمیز کاری و نظافت این اقلام استفاده کرده و به این ترتیب این فرایند را حرفه‌ای‌تر انجام دهید.

بهبود عملکرد پنجره ترمال بریک با شست و شوی دوره‌ای هر یک از آن‌ها در طولانی مدت انجام می‌گیرد. در صورتی که نظافت آن‌ها در هر دوره زمانی با دقت کافی انجام شود از خرابی و استهلاک این اقلام پیشگیری خواهد شد.

نگهداری اصولی از یراق پنجره

افزایش عمر پنجره ترمال بریک به یراق آلات به کار رفته در هر یک از این سری محصولات نیز مربوط می‌شود. هر یک از این یراق آلات باید به خوبی نگهداری شده و نظافت شوند. درغیر این صورت در طولانی مدت دوام آن‌ها تحت تأثیر قرار گرفته و کیفیت اولیه خود را از دست می‌دهند. این یراق آلات باید به موقع روغن کاری شده و استحکام آن‌ها بررسی شود. هر یک از این اقلام با در نظر گرفتن استانداردهای کیفی بررسی شده و پس از تست کیفیت، روغن کاری خواهند شد. در صورت نیز به تعویض هر یک از این اقلام، باید حتماً برای عوض کردن آن‌ها اقدام کنید. در غیر این صورت سایر بخش‌های آن با مشکل مواجه می‌شود.

 

برای دیدن انواع پنجره دوجداره کلیک کنید.

 

معرفی راهکارهایی برای افزایش عمر مفید و بهبود عملکرد پنجره ترمال بریک

پیشگیری از فرسایش یراق به کار رفته در پنجره‌های ترمال‌بریک

بهبود عملکرد پنجره ترمال بریک در مدل‌های مختلف این سازه‌ها با در نظر گرفتن کیفیت یراق آلات مورد استفاده در آن‌ها انجام می‌گیرد. در صورتی که این یراق آلات در برابر آب و رطوبت قرار داشته باشد، بی شک در طولانی مدت دچار خوردگی و فرسایش می‌شوند. به این ترتیب زیبایی ظاهر آن‌ها نیز رفته‌رفته کمتر می‌شود. شما می‌توانید برای پیشگیری از این قبیل مشکلات یراق آلات مورد استفاده در این سیستم‌ها را به صورت دوره‌ای چک و بررسی کنید. همچنین در نظر گرفتن توصیه‌های ایمنی برای استفاده بهتر از هر یک از این اقلام نیز یک اصل اساسی است و باید مورد توجه قرار داشته باشد.

در حین وزش بادهای شدید باید پنجره را از حالت باز و تک لنگه خارج کرده و دو لنگه آن را ببندید. به این ترتیب استحکام پنجره در برابر وزش باد و طوفان‌های شدید حفظ خواهد شد. بهتر است از لولاهای این پنجره‌ها نیز به خوبی محافظت کنید تا پنجره انتخابی شما دچار مشکل نشود. بهبود عملکرد پنجره ترمال بریک با استفاده از این راهکارهای ساده به خوبی حفظ خواهد شد. به این ترتیب افزایش عمر پنجره ترمال بریک سبب کاهش هزینه‌های شما می‌شود.

جمع بندی

افزایش عمر پنجره ترمال بریک با در نظر گرفتن موارد ایمنی نام‌برده‌شده در این بخش انجام می‌گیرد. شما می‌توانید هر یک از این پنجره‌ها را با در نظر گرفتن نیازهای خود در بخش‌های مختلفی از محیط ساختمان نصب کنید. هر یک از آن‌ها مدل و متراژ به خصوصی دارند و برای متراژهای مختلف ساختمانی به کار برده می‌شوند. انتخاب پنجره در جلوگیری از به هدر رفتن انرژی نقش مؤثری دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن