تصویری از پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی، مدرن و کاربردی

پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی، مدرن و کاربردی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی یکی از سازه‌های پرطرفدار در صنایع ساختمانی است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر یک از این پنل‌ها در مدل‌های گوناگون در سرویس‌های بهداشتی ساختمان‌ها نصب و راه اندازی می‌شوند و از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. شما می‌توانید هر مدل از این پارتیشن‌ها را بسته به نوع استفاده خود در محیط به کار ببرید.

پنل‌های پارتیشنی به صورت حرفه‌ای در مکان‌های مختلف نصب می‌شوند و قابلیت‌های بسیار زیادی دارند. استفاده از آن‌ها در سرویس‌های بهداشتی نیز در طول سال‌های گذشته بسیار افزایش یافته است. این پنل‌های شیشه‌ای به صورت متحرک و ثابت نصب می‌شوند و در مدل‌های فریم دار و فریم لس به تولید می‌رسند.

 

همچنین ببینید؛ انواع مدل های پارتیشن

 

علل کاربرد پارتیشن در سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی به دلایل مختلفی در این فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از علت‌های محبوبیت پنل‌های شیشه‌ای پارتیشن برای عرصه‌های ساختمانی نصب و راه اندازی ساده این سازه‌ها است. در صورتی که به جای پارتیشن شیشه ای از درب و دیوارهای معمولی در سرویس بهداشتی استفاده شود، بدون شک زمان زیادی تلف خواهد شد. استفاده از این سازه‌ها نیازمند صرف زمان طولانی برای فرایند بنایی است و آلودگی‌های بسیاری در محیط به وجود می‌آورد. اما در صورتی که به جای این سازه‌ها از پنل‌های شیشه‌ای پارتیشنی استفاده کنید، این قبیل مشکلات به وجود نمی‌آیند.

تصویری از پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی، مدرن و کاربردی

این پنل‌ها بدون آلودگی در محل مورد نظر نصب و راه اندازی می‌شوند و محدودیتی برای کاربرد آن‌ها وجود ندارد. انواع دسته بندی‌های آن‌ها زیر نظر نصابان حرفه‌ای در محل‌های مورد نظر نصب می‌شوند و به همین خاطر فرایند نصب آن‌ها بسیار تخصصی خواهد بود. این پنل‌های پارتیشنی نیاز به خرید قطعات و یراق آلات گران قیمت ندارند و بدون وجود این اقلام نیز در محل‌های مورد نظر نصب خواهند شد.

مزایای استفاده از پنل شیشه‌ای در سرویس بهداشتی

استفاده از پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی مزیت‌های قابل توجهی به همراه دارد. این پنل‌ها با استفاده از باکیفیت‌ترین متریال در محل‌های مورد نظر نصب و راه اندازی می‌شوند. کیفیت پنل‌های به کار رفته در ساخت و آماده سازی پارتیشن‌های سرویس بهداشتی سبب افزایش استحکام آن‌ها در محل نصب می‌شود. به علاوه انواع این سازه‌ها در هر محلی بدون محدودیت نصب می‌شوند و به همین خاطر مشکلی در راه اندازی آن‌ها وجود نخواهد داشت. هزینه‌های به صرفه استفاده از پنل‌های شیشه‌ای نیز یکی از ویژگی‌های مهم این اقلام به شمار می‌رود.

برای خرید و راه اندازی این سازه‌ها هزینه‌های مناسبی صرف می‌شود که در برابر کارایی این اقلام کاربردی بسیار ناچیز خواهد بود. خدمات نصب و راه اندازی این سازه‌ها توسط بهترین نصابان در سر تا سر کشور ما ارائه می‌شود و به همین خاطر همه افراد می‌توانند از این سری محصولات استفاده کنند.

ویژگی‌های پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی با ویژگی‌ها و استانداردهای کیفی به خصوصی در محل‌های مورد نظر نصب و راه اندازی می‌شود. از ویژگی‌های این اقلام می‌توان به تنوع در میان طرح‌ها و مدل‌های آن‌ها اشاره کرد. مدل‌های شفاف و مات این پنل‌های شیشه‌ای در محل سرویس بهداشتی به کار می‌روند. البته استفاده از مدل‌های مات سبب خصوصی سازی فضا می‌شود و به همین خاطر برای سرویس بهداشتی کارایی بیشتری دارند. در این زمینه پنل‌های پارتیشنی رنگی نیز کارایی گسترده‌ای دارند.

علل کاربرد پارتیشن در سرویس بهداشتی

برای انتخاب هر یک از این پنل‌ها باید به فضای سرویس بهداشتی و ابعاد محیط دقت داشته باشید. با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها هر یک از این سازه‌ها را در ابعاد مختلف در محل‌های مورد نظر نصب و راه اندازی می‌کنند.

ویژگی‌های پارتیشن‌های ترکیبی سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی به صورت ترکیبی نیز تولید و ارائه می‌شود. استحکام بالای این پنل‌ها و ظاهر زیبای آن‌ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها است کنه سبب ترغیب مصرف کنندگان برای استفاده از آن‌ها شده است. در ساخت و آماده سازی این پنل‌ها از دو متریال استفاده می‌شود. برخی از مدل‌های این پنل‌ها از جنس شیشه هستند و برخی نیز با متریال آلومینیومی و چوبی تولید می‌شوند که تحت عنوان پارتیشن آلومینیومی و چوبی در بازار یافت می شوند. این پنل‌های ترکیبی نیز ظاهر به خصوصی دارند و ویژگی‌های منحصر به فردی در ساختار آن‌ها به کار رفته است.

پارتیشن‌های متحرک سرویس بهداشتی

در صورتی که انواع پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی را برای نصب در محل‌های مورد نظر به کار می‌برید، باید به تنوع در میان مدل‌های آن‌ها نیز دقت داشته باشید. برخی از مدل‌های آن‌ها به صورت متحرک تولید و ارائه می‌شوند. این مدل پنل‌های پارتیشنی به صورت ریلی در محل نصب و راه اندازی می‌شوند و به همین خاطر استفاده از آن‌ها بسیار ساده خواهد بود. انواع آن‌ها به سادگی باز و بسته می‌شوند و قابلیت جا به جایی دارند. به همین خاطر مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار گرفته‌اند.

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی برای محیط حمام نیز به کار برده می‌شوند. استفاده از پنل‌های شیشه‌ای هوشمند نیز در ساخت و آماده سازی این سازه‌ها بسیار رایج شده است. این پنل‌ها با قابلیت‌های ویژه‌ای تولید می‌شوند. اما قیمت خرید آن‌ها کمی بیشتر از مدل‌های ساده پنل شیشه‌ای پارتیشن است. به همین خاطر میزان خرید و فروش آن‌ها کمی محدودتر از سایر مدل‌های سازه‌های پارتیشنی است.

نکات انتخاب پارتیشن‌های شیشه‌ای

برای انتخاب و خرید هر یک از مدل‌های پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی باید به نکات مهمی دقت داشته باشید. برخی از این نکات را در زیر مشاهده می‌کنید:

  • انواع دسته بندی‌های این پنل‌های پارتیشنی با در نظر گرفتن متراژ محیط و ابعاد فضا انتخاب می‌شوند. استفاده از پنل‌های دو جداره برای محیط‌های کوچک سبب محدودیت فضا می‌شود. به همین خاطر برای انتخاب هر یک از مدل‌های این سازه‌ها باید به این محدودیت‌ها دقت داشته باشید.
  • برای انتخاب آن‌ها به محل نصب و کاربری محیط نیز دقت داشته باشید. در خصوص انتخاب این سازه‌ها کاربری محیط نیز نقش به سزایی ایفا می‌کند و یک مسئله تأثیرگذار تلقی می‌شود.
  • در نظر گرفتن ضخامت این سازه‌ها برای انتخاب پنل‌های شیشه‌ای پارتیشنی نیز یک اصل اساسی است. در صورتی که به قابلیت‌هایی مانند عایق کاری در فضای مورد نظر نیاز دارید، باید حتماً از پنل‌های شیشه‌ای دو جداره استفاده کنید. این پنل‌ها قابلیت عایق کاری صوتی و حرارتی را در محل مورد نظر شما ایجاد می‌کند.

مزایای استفاده از پنل شیشه‌ای در سرویس بهداشتی

محبوبیت پنل‌های شیشه‌ای پارتیشن

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی با مزیت‌های قابل توجهی تولید و ارائه می‌شود و به همین خاطر مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. از دلایل محبوبیت این سری سازه‌ها در محیط‌های مسکونی و اداری امروزی می‌توان به کاهش اتلاف انرژی با استفاده از آن‌ها اشاره کرد. در صورتی که از این مجموعه سازه‌ها استفاده کنید، از خروج صوت و حرارت به شدت پیشگیری می‌شود. در نتیجه انرژی مصرفی برای کاهش و افزایش دما در محیط به حداقل می‌رسد. این موارد هزینه‌های قبوض منزل شما را به حداقل می‌رسانند.

در این زمینه به عبور نور از این پنل‌ها نیز توجه می‌شود. هر یک از این سازه‌های پارتیشنی نور را به خوبی از خود عبور می‌دهند و با این عملکرد مطلوب به سادگی می‌توانند سبب روشنایی محیط شوند. با وجود این سازه‌ها شفافیت محیط نیز به شدت افزایش پیدا می‌کند. ماندگاری و طول عمر بالای این محصولات نیز از قابلیت‌های مهم آن‌ها به شمار می‌رود. هر یک از مدل‌های این سازه‌ها در طولانی مدت قابل استفاده خواهند بود و به همین خاطر استفاده از آن‌ها از بروز خسارت در هر یک از قطعات پارتیشنی پیشگیری می‌کند. این سازه‌ها در همه محیط‌ها قابل استفاده خواهند بود.

تعیین قیمت پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی با قیمت‌های متفاوتی در بازارهای فروش ارائه می‌شود. هر یک از مدل‌های این پنل‌ها با هزینه‌های منحصر به فردی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت این سازه‌ها جنس پنل‌های پارتیشنی است. هر چه کیفیت شیشه‌های به کار رفته در این سازه‌ها بیشتر باشد، بدون شک قیمت این محصولات نیز افزایش پیدا می‌کند. همچنین با افزایش ضخامت پنل‌ها نیز قیمت کار افزایش پیدا می‌کند. بی شک ما در هلدینگ اخوان این متریال و محصولات را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در دسترس شما قرار می دهیم.

در این زمینه ابعاد و اندازه‌های این سازه‌ها در تعیین قیمت این اقلام تأثیرگذار خواهد بود. هر چه ابعاد این محصولات بیشتر باشد، بی شک قیمت کار نیز بالاتر خواهد بود. به علاوه برخی از سازه‌های پارتیشنی به صورت فریم دار و برخی نیز بدون فریم تولید می‌شوند و هر یک قیمت مجزایی دارند.

جمع بندی

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی یکی از سازه‌های مهم ساختمان سازی است که ویژگی‌های منحصر به فردی را در خود جای داده است. از ویژگی‌های این سازه‌ها می‌توان به فاکتورهای کمی و کیفی این اقلام اشاره کرد. هر یک از دسته بندی‌های این پنل‌ها با استفاده از یراق آلات و قطعات باکیفیت و در دسترس در محل مورد نظر نصب می‌شوند. هزینه نصب و راه اندازی این اقلام نیز بسیار ناچیز تعیین می‌شود.

هر یک از این پنل‌ها در محل‌های مورد نظر به کار برده می‌شوند و به سهولت بر روی اسکلت سازه سوار خواهند شد. اسکلت بندی این سازه‌ها بر اساس طراحی‌های از پیش آماده شده برای این اقلام آماده خواهند شد. قیمت و هزینه مربوط به ساخت و آماده سازی این سازه‌ها بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود که پیش‌تر به بررسی برخی از آن‌ها پرداختیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن